Vyberte produkt:     

Sponzoring

Podporujeme sport a umění v našem okolí

K plnohodnotnému životu je kromě práce potřeba také kultura a sport. Bohužel se stává, že tyto zájmové kroužky bojují s nedostatkem finančních prostředků. Z tohoto důvodu se snažíme podporovat především mladé lidi různými formami bezplatné pomoci s propagací jejich práce. Takto podporujeme například sbor mažoretek „Popelky“ či pěvecký sbor „Jizerka“.

Mažoretky

Souboru Mažoretky Popelky jsme do začátku sezóny darovali prapor a několik praporků s grafikou jejich klubu. Předání proběhlo 27. 8. 2010 v Sokolovně za přítomnosti jednatele Inter Flagu pana Matušů, starosty města Lomnice pana Mastníka a nastoupeného souboru Mažoretek Popelka, včetně vedoucích - manželů Peškarových.


Mažoretky Popelky

Sponzorovali jsme účast souboru mažoretek „Popelky“ na mistrovství Evropy v Chorvatsku, kde získaly stříbrnou medaily. Udělali jsme jim potisk souprav (záda a znak Lomnice na prsou), darovali mávátka ČR a několik vlajek ČR velikosti 100 x 150 cm.


ěvecký soubor Jizerka

Dodali a natiskli jsme trička pro pěvecký soubor „Jizerka“.

Mistrovství světa klubů ve stolním hokeji

Na Mistrovství světa klubů ve stolním hokeji, které se konalo v Liberci, jsme zapůjčily státní vlajky (velikost 150 x 100 cm). Český klub THC Stiga Elites vybojoval úžasné 3. místo.

Jediné, co mají naše vlajky společného s ostatními, je vítr.Fotogalerievlajky, reklamní vlajky, státní vlajky

Newsletter - zasílat novinky a akce:

Přihlásit
Odhlásit

Volejte 8 - 16 hod.

481 629 080

Pište na:

Internetový obchod - vlajky, reklamní vlajky, státní vlajky, interiérové vlajky, praporky, muší křídla Internetový obchod - vlajky, reklamní vlajky, státní vlajky, interiérové vlajky, praporky, muší křídla SPOLEHLIVÁ FIRMA 2013 SPOLEHLIVÁ FIRMA 2013
Valid HTML 5 Valid CSS! NAHORU