Vyberte produkt:     

Grafické podklady

Požadavky na grafické podklady.

Grafické podklady pro zhotovení reklamních textilních předmětů s potiskem přímými barvami je nutno zasílat ve vektorizované podobě v programu Corel Draw do verze X6 (16) nebo Adobe Illustrator do verze CC - vydání 2015 (19) s udáním odstínu barev podle vzorníku Pantone C, U, TPX, TCX, HKS - K případně RAL. U Adobe Illustratoru prosím o zkontrolování vazeb, pokud jsou použity přiložit i zvazbené soubory.

V případě přípravy tiskových PDF dat prosím použijte toto nastavení pro převod do PDF, které lze aplikovat u aplikací Adobe od řady CS4 (Creative Suite 4) výše. Používáme normu PDF/X-4:2010, kterou nižší verze nepodporují. Dále je třeba mít nainstalovaný profil Iso Coated v2.

Grafické podklady pro rastrové motivy vyžadujeme u vlajek v poměru 1:10 a u praporků 1:1, při rozlišení min. 400 dpi, které upravujeme v programu Adobe Photoshop aktuálně ve verzi CC. V případě, že dodáte k grafickým podkladům i barevný nátisk (není nutný), bude pro nás závazným podkladem k barevné korektuře. Bez barevného nátisku vycházíme z ICC profilu vloženého do RGB/CMYK dokumentu. Pokud není v dokumentu vložen žádný ICC profil, předpokládáme u RGB dokumentu profil Adobe RGB (1998) a u CMYK dokumentu profil ISO Coated v2. Na vyžádání vytiskneme certifikovaný grafický nátisk na zkalibrované tiskárně Epson Stylus PRO 4000 s profilem ISO Coated v2 a tento nátisk je pro nás závazný. Naše profesionální předtisky byly oceněny certifikátem Fogra. Cena nátisku je smluvní (A4 cca 400,- Kč).

Použitá písma je třeba vždy převést do křivek (zabrání se tím nahrazení jiným typem písma). Žádáme o neslučování vrstev obrázku, neboť je pro pozdější úpravy lepší, když je výsledný obrázek nechán ve vrstvách. Výhodnější pro další zpracování je vždy nechat písmo v samotné vrstvě.

Pro další zpracování vás žádáme o zaslání grafických podkladů tak, aby na každé straně bylo cca 5 cm navíc na spad (ořez). Pro většinu výrobků nabízíme ke stažení šablony. V případě nejasností ohledně přípravy grafických podkladů se prosím obraťte na naše grafické oddělení.
tel.: 481 629 094 či email: grafika@vlajky.cz.

Pokud nejsou grafické podklady dodány ve vektorech, bude k zakázce doúčtována cena za grafické práce od 400,- Kč za hodinu. Na grafické práce bude zákazník upozorněn dopředu. Cena je smluvní.

Fogra certifikát - 2010-2011

Jediné, co mají naše vlajky společného s ostatními, je vítr.

Newsletter - zasílat novinky a akce:

Přihlásit
Odhlásit

Volejte 8 - 16 hod.

481 629 080

Pište na:

Internetový obchod - vlajky, reklamní vlajky, státní vlajky, interiérové vlajky, praporky, muší křídla Internetový obchod - vlajky, reklamní vlajky, státní vlajky, interiérové vlajky, praporky, muší křídla SPOLEHLIVÁ FIRMA 2013 SPOLEHLIVÁ FIRMA 2013
Valid HTML 5 Valid CSS! NAHORU