Vyberte produkt:     

Profil

Aleš u počítače Petr u atmy Michal u mimaki Marcela na konfekci Střihací stroj

"Ulovte pohledy svých zákazníků"

Společnost Inter Flag s.r.o. patří mezi přední výrobce vlajek a reklamních textilních předmětů na českém trhu.

Prioritou našich zaměstnanců vždy byla a je kvalita výrobků a spokojenost Vás zákazníků.

Našim hlavním sortimentem jsou reklamní vlajky a velkoplošný digitální tisk. Specializujeme se též na výrobu reklamních textilií menších rozměrů jako jsou stolní praporky, interiérové vlajky aj. K reklamním předmětům nabízíme veškeré příslušenství - stožáry, interiérové stojany, stojánky, fásádní držáky a další.

Protože oblast reklamy je velmi dynamická, snažíme se i my vyhovět stále se zvyšujícím požadavkům zákazníků. Do sortimentu nabízených výrobků proto zařazujeme prvky moderní inovativní reklamy, které se snaží svým netradičním designem získat pohledy stále náročnějších a kritičtějších zakazníků. Odlište se i Vy od své konkurence a využijte námi nabízené reklamní textilní předměty interaktivního charakteru!

Poskytujeme kompletní služby spojené s potiskem reklamních textilií, od odborného poradenství - jaký zvolit výrobek, způsob tisku či materiál, až po odeslání výrobku přímo k Vám.

K našim spokojeným zákazníkům patří mnoho českých firem z nejrůznějších podnikatelských oblastí, kultury, politiky i sportu.

Doufáme, že i Vy najdete s našimi vlajkami ten správný směr a stanete se naším obchodním partnerem. Těšíme se na Vaši spolupráci!

Váš Inter Flag tým

Jediné, co mají naše vlajky společného s ostatními, je vítr.

Newsletter - zasílat novinky a akce:

Přihlásit
Odhlásit

Volejte 8 - 16 hod.

481 629 080

Pište na:

Internetový obchod - vlajky, reklamní vlajky, státní vlajky, interiérové vlajky, praporky, muší křídla Internetový obchod - vlajky, reklamní vlajky, státní vlajky, interiérové vlajky, praporky, muší křídla SPOLEHLIVÁ FIRMA 2013 SPOLEHLIVÁ FIRMA 2013
Valid HTML 5 Valid CSS! NAHORU