Vyberte produkt:     

Životní prostřední

Zeměkoule

Inter Flag® – společnost, která je ohleduplná k životnímu prostředí

Klademe velký důraz na výrobu produktů ekologicky šetrným způsobem. Jako výrobce kvalitní textilní reklamy (vlajky, transparenty, displaye atd.) se společnost Inter Flag® maximálně snaží podporovat péči o životního prostředí.


Strom

Materiály

Mnoho našich tkanin představují polyestery, které jsou vyráběny z recyklovatelných materiálů. Polyestery způsobují méně škod na životním prostředí, zejména ve srovnání s vinyly. Dále mají i větší odolnost – vůči plísním, rychle schnou, mají menší sklon k blednutí a trhání.


Slunečnice

Barvy

Pro tisk používáme kvalitní zahraniční barvy od společnosti Bezema - tiskařské barvy jsou vodou ředitelné a po určitém čase samorozložitelné. Vodou ředitelné barvy jsou minimálně škodlivé k životnímu prostředí – ve srovnání s barvami vyráběnými ze škodlivých chemikálií. Také pracovní prostředí je bez zápachu a není nutné speciální čištění vzduchu.


Tulipán

Čistící pomůcky

Pro čištění našich strojů a zařízení používáme speciální utěrky od společnosti MEWA. Vyznačují se odolností, savostí a životností. Neméně důležitý je i servis, kdy společnost MEWA zašpiněné utěrky vyzvedne – vypere – a přiveze vyčištěné k dalšímu použití. Díky tomu, že lze utěrku až 50x vyprat a použít, se ušetří velké množství odpadu.


List trávy

Odpad

Odpadové hospodářství řešíme ve spolupráci s firmami Marius Pedersen (kontejnery) a Havex Eko (nebezpečné odpady).
Obaly zužitkované ve výrobě – jako jsou kartony, bublinkové obálky, sáčky, odvážíme na Eko dvůr v místě našeho podnikání.


V našich činnostech usilujeme celkově o to, abychom brali na vědomí aspekty životního prostředí.

Jediné, co mají naše vlajky společného s ostatními, je vítr.

Newsletter - zasílat novinky a akce:

Přihlásit
Odhlásit

Volejte 8 - 16 hod.

481 629 080

Pište na:

Internetový obchod - vlajky, reklamní vlajky, státní vlajky, interiérové vlajky, praporky, muší křídla Internetový obchod - vlajky, reklamní vlajky, státní vlajky, interiérové vlajky, praporky, muší křídla SPOLEHLIVÁ FIRMA 2013 SPOLEHLIVÁ FIRMA 2013
Valid HTML 5 Valid CSS! NAHORU