Vyberte produkt:     

Reference

Mnoho společností věří našim mnohaletým rozsáhlým zkušenostem, technickému know-how, schopnostem našich zaměstnanců a kvalitě našich výrobků. Mezi naše klienty patří instituce ze státního i soukromého sektoru.


AUTOSERVISY, AUTOBAZARY, DIVADLA, HOTELY, KOSMETICKÉ SPOLEČNOSTI, KRAJSKÉ ÚŘADY, MATEŘSKÉ ŠKOLY, MĚSTSKÉ ÚŘADY, MINISTERSTVA, MUZEA, OBECNÍ ÚŘADY, PENZIONY, PIVOVARY, POJIŠŤOVNY, RÁDIOVÉ STANICE, REKLAMNÍ AGENTURY, SPORTOVNÍ KLUBY A SPOLKY, STŘEDNÍ ŠKOLY, VYSOKÉ ŠKOLY, ZÁKLADNÍ ŠKOLY

RÁDI PŘIVÍTÁME I VÁS MEZI SVÉ OBCHODNÍ PARTNERY.

Referenční dopisy od našich spokojených klientů:


„Vážený pane Matušů, rádi bychom Vám, zaměstnancům Inter Flag a dodavateli z Portugalska poděkovali za promptní vyřízení objednávky a dodání stojanů na vlajky na akci Oslavy dne vstupu ČR do EU, kterou dne 30. dubna 2004 pořádala Delegace Evropské komise v České republice v centru Prahy na Václavském náměstí a ulici Na Příkopě. Vaše flexibilní jednání vysokou měrou přispělo k úspěšnosti akce. Děkujeme za spolupráci a bude-li k tomu v budoucnu příležitost, rádi služeb společnosti Inter Flag opět využijeme."
S pozdravem
Pavlína Rieselová, jednatelka Ewing Public Relations, s. r. o.„Vážení, dovoluji si Vám touto cestou poděkovat za Vaši práci, s jejímž výsledkem byli všichni účastníci našich oslav spokojeni. Jako poděkování si Vás dovoluji pozvat na návštěvu naší malé obce."
S poděkováním a pozdravem
Helena Červová, starostka obce Libuň„Poděkování. Přišla nám naše vlajka malinkou chvilku po internetové objednávce… Děkujeme za přesnou a perfektní službu. Vaše možnosti ještě využijeme. Paní Bártová, ať se Vám i všem kolem Vás daří"
S pozdravem
Marta Kordulová„Dobrý den paní Čapková, dovolte mi, abych tímto dopisem deklaroval svoji maximální spokojenost s úrovní Vašich služeb. Především doceňuji přístup pana Mikuleho, který projevil vstřícnost a ochotu při sjednávání objednávky na dvě české vlajky, které úspěšně dorazili k místnímu obchodníkovi Škoda-Auto v Bremách."
Přeju Vám hezký den.
Ing. Lukáš Slezák, Auto-Burghardt Gmbh„Vážený pane Matušů, dovolte mi, abych Vám touto cestou ještě jednou poděkoval za projevenou přízeň a podporu Tatra Veteran Car Clubu Semily při zajištění XX. Ročníku soutěže veteránů Tatra v Českém ráji, která se konala 17. Června 2006. Vaší podpory si velmi vážím a věřím, že nám zachováte přízeň i v budoucnu."
Za Tatra Veteran Car Club Semily v AČR, president Petr Štěpán„Dobrý den pane Chmel. Chtěl bych poděkovat za způsob jednání Vás i celé firmy Inter Flag, při zajištění zakázky pro naší firmu. Děkuji za ochotu udělat i v nemožném termínu zakázku precizní a pro nás velmi důležitou s ohledem na naše klienty. Startovní čísla na plastu i textilií byla provedena v té nejlepší kvalitě, kterou jsme předpokládali. Oceňuji flexibilitu, rychlost a samozřejmě kvalitu Vaší práce. Dále oceňuji i Váš osobní přístup v zakázce i naší firmě. Díky zkušenosti, kterou jsme získali již na prvních dvou zakázkách, Vás budeme v budoucnu opět poptávat. Děkuji ještě jednou za Váš přístup k obchodu s naší firmou."
S pozdravem a přáním úspěšných obchodů
Mgr. Martin Krejčí, MProduction„Dobrý den paní Špačková, nyní mi přišli vlajky, když jsem je viděl, tak jsem byl doopravdy doslova v šoku, již 2 roky nám jedna zdejší společnost dodává vlajky, ale s Vašimi to nemohu ani porovnávat. Jsou doopravdy skvělé! Mohu říci, že náš hotel bude zvenčí vypadat o 50% lépe s Vašimi vlajkami! V případě, že byste pro různé další společnosti chtěli reference. Tak náš hotel můžete stoprocentně zařadit mezi společnosti, které Vaší firmu doporučují. Ještě jednou moc děkuji za vlajky i výhodnou cenu!"
Se srdečným pozdravem
Tomáš Melč, Spa Hotel Panorama****„Dobrý den paní Spanilá, mockrát děkujeme za ochotu a rychlost – vlajky, které jsme včera objednali, už máme doma. Velmi rádi Vás jako dobře fungující firmu doporučíme."
S pozdravem
Kučerovi„Dobry den, dakujem za dorucenie faktury. Vlajka došla a je nádherná. Dakujem za rychlost i kvalitu."
Prijemny den
Maria Adamova, AGEL a. s.„Dobrý den, vlajka dneska v pořádku dorazila, děkuji za rychlou spolupráci, v budoucnu se opět na Vás obrátím."
Pěkný den
Petr Kolář, INKAREA, s. r. o.„Dobrý den paní Spanilá, jen jsem Vám chtěla napsat a poděkovat za tak rychlé vyřízení naší zakázky a za perfektní kvalitu. Jak my, tak naši zákazníci jsme byli velmi spokojeni. Protože vlajky měly takový úspěch, tak Vám pošlu v následujících dnech několik dalších poptávek.

Ještě jednou děkuji za perfektní práci a těším se na další spolupráci."
S pozdravem
Jaroslava Nestrašilová, DiS. CIKCAK Atelier s.r. o.„Dobry den, vlajky ktore sme si u vas objednali prisli v poriadku. Chcela by som sa vam podakovat za promtny pristup, profesionalne a bezproblemove vyriesenie nasej objednavky."
S prianim vsetkeho dobreho
Alena Benova, World Business Association, s.r.o.„Krásné pondělní odpoledne,
chtěla bych vám touto cestou nesmírně poděkovat. Zásilka dnes došla, byla naprosto v pořádku, částku jsem při převztetí zaplatila. Ještě jednou díky za ochotu, vstřícnost a příjemné jednání."
Přeji mnoho spokojených zákazníků a příjemné dny.
Iva Mrňáková„Dobrý den,
vše v pátek dorazilo v pořádku. Jsme nadšeni, vypadá to skvěle. Děkujeme za výbornou spolupráci."
Hezký zbytek dne.
Igor Prokeš

Jediné, co mají naše vlajky společného s ostatními, je vítr.

Newsletter - zasílat novinky a akce:

Přihlásit
Odhlásit

Volejte 8 - 16 hod.

481 629 080

Pište na:

Internetový obchod - vlajky, reklamní vlajky, státní vlajky, interiérové vlajky, praporky, muší křídla Internetový obchod - vlajky, reklamní vlajky, státní vlajky, interiérové vlajky, praporky, muší křídla SPOLEHLIVÁ FIRMA 2013 SPOLEHLIVÁ FIRMA 2013
Valid HTML 5 Valid CSS! NAHORU